Oferta

Kieruję się mottem Paulo Coelho:

Podczas każdego tańca,któremu oddajemy się z radością umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. O tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.
Jesteś osobą, która lubi się ruszać i chciałaby na nowo odkryć swoją kobiecość? A może udoskonalić konkretne techniki taneczne. Jeżeli tak, to na pewno polubisz moją ofertę.

Na zajęciach przygotuję  interesującą choreografię taneczną delikatnie nawiązującą do sexy dance, gdzie podstawą jest kołysanie biodrami, tzw. “kocie ruchy” oraz dotykanie ciała w sposób bardzo zmysłowy i kobiecy. Tego rodzaju ćwiczenia doskonale wpływają na ciało i psychikę kobiety. Są też rekomendowane, przez wiele Instytutów zajmujących się badaniem szczęścia  jako doskonała metoda na poprawę nastroju. Ponadto wzmacniają i rozciągają mięśnie oraz pomagają spalić kalorie.

Jednak przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się, uwodzicielskich ruchów i dają pewność siebie. Zajęcia łączą ćwiczenia aerobowe z elementami tańca, które pozwalają odkryć sexappeal, wydobyć kobiecość i pokochać swoje ciało.

Wykonanie takiego układu przed Twoim mężczyzną może być dla niego nie lada niespodzianką i rozpocząć zupełnie nowy etap w Waszym związku. Z powodzeniem możesz też zaimponować każdemu mężczyźnie, jeżeli tylko tego chcesz.

 

Możliwe są zajęcia Grupowe oraz Indywidualne:

Zajęcia Grupowe

Sensual Dance to dobry sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki i sprawienie niespodzianki partnerowi. Przeżyj to wszystko wraz ze swoimi koleżankami na zajęciach grupowych. Czytaj dalej

Zajęcia Indywidualne

Prywatne zajęcia pozwalają na ułożenie choreografii dokładnie pod Twoją osobę. Jeżeli jesteś indywidualistką to ta forma treningu jest na pewno dla Ciebie. Czytaj dalej

Grupa Taneczna

Pokazy Taneczne

Pokaz Sensual Dance

Pokaz taneczny wykonywany przeze mnie na dowolnej imprezie. Proponuję tutaj mój występ np.  na Wieczorze Panieńskim.

Pokaz taneczny w wykonaniu grupowym  Linda Dance Style

Sensualne tancerki (2,3,4,5,6…w zależności od potrzeby) wykonają układ-y choreograficzne w stylu sexy- senual dance , burlesque i nie tylko. Wszystko w  formie nowoczesnej wprowadzającej odpowiedni klimat do danej imprezy. Jakość tańca, oprawa muzyczna jak i charakteryzacja na pewno pozostanie mile zapamiętana w waszej pamięci. Zapraszam do świata kobiecości , a przede wszystkim do  profesjonalnej współpracy.

Pokaz z  partnerem

W dzisiejszych czasach na rozbawienie lub zainteresowanie gości jest mnóstwo.

Proponuję zaprosić nas na pokaz taneczny,gdzie ja i mój partner zaprezentujemy gorącą salsę, bachatę wraz z lekcją dla wszystkich gości. Czytaj dalej

 

Wieczór Panieński

Wieczór Panieński

Chcesz spędzić ten moment wyjątkowo? A może zafundować swojej Przyjaciółce? Zanim rozpoczniecie tę szaloną imprezę zróbcie odpowiedni wstęp!

Spotkajmy się w Waszym miejscu lub wynajmijmy salę. Proponuję Wam 1-1,5h niesamowitej lekcji Sensual Dance.

Te niezwykłe zajęcia dadzą Wam dużą frajdę, ogromną dawkę energii podczas i na późniejszą Waszą zabawę tego wieczoru. Umiejętności taneczne, których się nauczycie, możecie wykorzystać także w przyszłości! Będziecie królować na parkiecie, a zajęcia ze mną podpowiedzą jak umiejętnie i z wdziękiem prezentować swoją kobiecość. Czytaj dalej

 

Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec w parze

Narzeczeni lub Pary!

Pierwszy Taniec to najważniejszy taniec nie tylko na naszym weselu, ale w naszym życiu. Dla wielu z nas jest to także największy weselny problem. Co zatańczyć, jak zatańczyć i jak nauczyć się tańca w krótkim czasie.

Po kilku zajęciach ze mną z pewnością zabłyśniecie na parkiecie i olśnicie gości weselnych Pierwszym Tańcem w wybranym przez siebie stylu tanecznym: latynoskim lub nowoczesnym.

Salsa na Pierwszy Taniec?  Tak!  Jeśli nudzi Cię taniec „bujaniec” lub walc i nie pasuje to do Ciebie to zatańcz salsę. To taniec pełen emocji, ekspresji, bliskości z partnerem, który wymaga rozluźnienia i ćwiczeń. Pokaże Wam to, a zrobicie wrażenie na wszystkich. Oj, będzie gorąco!

Pierwszy Taniec w stylu Nowoczesnym? – Jeśli chcielibyście zatańczyć z humorem i luzem, ten taniec sprawi, że Wasi goście na pewno będą zaskoczeni i zapamiętają ten taniec na długi czas. Możecie stworzyć własną choreografię do własnej muzyki albo wspólnie ze mną wykreować najpiękniejszy taniec w Waszym życiu. Czytaj dalej

 

Taniec „przed Nim”

W  noc Poślubną? Na urodzinach? Na wybraną przez Ciebie okazję?

Nauka mini-choreografii do wybranej muzyki prezentowana np. z gadżetami tj.  z krzesłem, w seksownej eleganckiej bieliźnie, w szpilkach, z boa lub z wachlarzem z piór? (…) W czym i z czym tylko chcesz!

Ta emocja napędzi jego życie! Spełnisz jego skryte marzenie, rozbudzisz zmysły i utwierdzisz w przekonaniu, że to właśnie Ty jesteś idealną partnerką jego życia! Czytaj dalej

Facebook

Twitter