O mnie

Dla mnie taniec to przede wszystkim wielka Pasja, która wniosła w moje życie wiele pozytywnej energii i pozwala mi  odrywać się od rzeczywistości. Mam dużo szczęścia,  że robię to, co kocham, a jednocześnie mogę się z tego utrzymywać. Ukończyłam studia magisterskie w WSE na Wydziale Turystyki i Rekreacji i…

Kieruję się mottem Paulo Coelho: 

 Podczas każdego tańca,któremu oddajemy się z radością umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. O tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

Od najmłodszych lat taniec jest moim żywiołem, a gdy jestem na scenie, adrenaliną!

Od 6 roku życia stawiałam pierwsze kroki w zajęciach z rytmiki i z gimnastyki artystycznej w Pałacu Kultury i Nauki. Próbowałam rożnych technik tanecznych jak: jazz pod kierunkiem p.Beaty Mysińskiej z Teatru Buffo, afro, rock’n'roll, hip-hop…, lecz taniec nowoczesny zwyciężył !!!  W roku 1996 zaczęłam uczestniczyć w zajęciach grup turniejowych jako członek Formacji V2. Wielokrotnie brałam udział w finałach Mistrzostw Świata, Europy i Polski  zajmując najwyższe miejsca.  W 1999r. rozpoczęłam współpracę z zawodową grupą taneczną „Volt” Agustina Egurroli.

Tańczyłam w największych przedsięwzięciach telewizyjnych i estradowych np. Festiwal w Opolu, „Idol”, 50-lecie TVP, „Telekamery”, „Złote Kaczki”,”Sylwester z Jedynką”. Brałam udział podczas występów Maryli Rodowicz ,Beaty Kozidrak, Krzysztofa Krawczyka i Budki Suflera. Miałam również przyjemność występować z gwiazdami międzynarodowego formatu : Ace of Base, Garou, Tizziano Ferro, Dj Bobo.

Podnoszenie umiejętności i wszechstronność to podstawowe cechy dobrego tancerza , dlatego w dalszym ciągu szkolę się z różnych technik tanecznych : funky, latino, klasyka i akrobatyka .

Aktualnie jestem założycielką grupy tanecznej Linda Dance Style. Jest to grupa tancerek wszechstronnie uzdolnionych ( ilość nieograniczona,choć główny skład liczy 6 osób) .Tańczymy w różnych stylach tanecznych w zależności od potrzeby rodzaju eventu.Wcześniej byłam współzałożycielką grupy tanecznej ” Wizawi ” , a z zespołem muzycznym ” Siesta Fiesta”  urozmaicałam oprawę taneczną na występach estradowych i firmowych w stylu latynoskim i w stylu cygańskim. Współpracuję z różnymi agencjami artystycznymi,  produkcjami filmowymi i reklamowymi. Mam na swoim koncie zawodowym działania medialne jako choreograf i tancerka. Wyjazdy zorganizowane dla chętnych Pań chcących poruszać się w wolnym czasie jest jak najbardziej możliwe. Jestem otwarta na wszelkie propozycje  związane z tą działalnością.  Mam również bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym  i  młodzieżą.Dobry kontakt z nimi  przydaje mi się na imprezach szkolno-plenerowych  jak również w zorganizowanych wyjazdach  grupowych z zajęciami tanecznymi. Praktykę zdobywałam prowadząc zajęcia w różnych szkołach tanecznych,przedszkolach i ośrodkach sportowych.

Moje wszechstronne przygotowanie taneczne pozwala mi przekazać innym  wiedzę i sprawić, że taniec przyniesie każdemu radość.

Zarażam optymizmem wprowadzając niepowtarzalną atmosferę! A przekazywanie innym moich umiejętności sprawia mi ogromną satysfakcję!

Facebook

Twitter