Rekomendacje

 

Madzik26 napisał/a dn. 02.12.2012, 12:42

 Linda jest ciepłą, wrażliwą, zmysłową, rewelacyjną, pomocną, profesjonalną w swoim fachu osobą. Jej zajęcia seksi dance kipią seksem, zmysłowością i są bardzo pomysłowe – łączą różne style tańca. Można się porządnie zmęczyć, wypocić, wytańczyć, odnaleźć swój seksapil albo go zwiększyć :) , a przecież o to chodzi. Miałam do czynienia z kilkoma instruktorkami seksi dance, ale żadna nie była tak dobra jak Linda. Koniecznie przyjdźcie na jej zajęcia, polecam z całego serca:)

ankazia@interia.pl napisał/a dn. 30.11.2012, 12:13 

Świetna nauczycielka!!!
Zajęcia są ciekawe, a ćwiczenia wszechstronne. Sama Linda tryska optymizmem oraz energią, a jej dbałość o szczegóły jest imponująca. Do domów wszyscy wracają mile zmęczeni, ale i zrelaksowani. Radosny taniec i duża dawka śmiechu sprawiają, że chce się więcej i więcej.

zochat napisał/a dn. 28.11.2012, 21:36

Mile prowadzone , enegetyczne zajęcia. Warte godnego polecenia

KN napisał/a dn. 28.11.2012, 14:14

Linda jest niesamowita. Prowadzi zajecia tak, że po powrocie do domu czuję się doskonale rozluzniona po dniu cięzkiej pracy przy biurku. A do tego uśmiech, który utrzymuje się w trakcie i po zajęciach – bezcenny! Gorąco polecam zajęcia z Lindą!

Sylwia Lewandowska napisała dn. 28.11.2012, 0:37

Znam kobietę już od paru ładnych lat,obie jesteśmy tancerkami.Choć znam dobrze zasady tańca to Linda je przełamuje,dodaje coś nowego,swojego co jest w dzisiejszych okolicznościach(przy dyktowaniu kto jest lepszy i fajniejszy i gdzie się szkolił-media….)trudne.Doskonała,oryginalna,sexi,profesjonalna-po prostu należy do niej przyjść i dać się ponieść muzyce!!!!!!!Ci co chodzą do Lindy to potwierdzą,co tu dalej pisać?Ruszcie tyłki i już!

Paweł Żelazowski napisał dn. 27.11.2012, 23:30

Linda, jest cudowną, pełną pasji i energii kobietą. Przekazuje to wszystko na zajęciach i nawet jak ktoś ma kiepski nastrój to szybko mu mija :) Wiem coś o tym :) )) Jest wymagająca i nie robi lekkich treningów a to bardzo dobrze. Można szybko nauczyć się ładnego poruszania i wyzwolić w sobie prawdziwą kocicę :)  Nic dodać, nic ująć……tylko iść i świetnie bawić-POLECAM

nina_laudanska napisała dn. 27.11.2012, 20:48

Linda jest profesjonalną instruktorką, szczerze polecam. Na zajęciach panuję przyjazna atmosfera, do każdego podchodzi indywidualnie i z ciepłym, miłym nastawieniem. Poziom trudności zależy od grupy, jeśli ktoś nie nadąża, to na pewno nie pozostanie w tyle, Linda potrafi każdemu dać indywidualne wskazówki jeśli coś nie wychodzi. Ogólna ocena -najlepsza 5! :)

Murmika napisał/a dn. 27.11.2012, 19:34

Wymagający instruktor to idealny instruktor:) Indywidualne podjecie do ćwiczących, bardzo miła atmosfera. Po zajęciach z Lindą zdecydowanie poprawiła się moja koordynacja ruchowa i pewność siebie. Polecam :)

AnnaB napisał/a dn. 27.11.2012, 17:53

Ta pani się nie opiernicza ;) Zajęcia są bardzo intensywne i bardzo poprawiają kondycję, grację, siłę mięśni, wysmuklają – czyli innymi słowy, zawierają wszystkie elementy, na których każdej kobiecie zależy ;)
Dodać trzeba, że sama instruktorka porusza się rewelacyjnie i ma wszelkie podstawy, żeby nauczyć innych tego samego (no przynajmniej w przybliżeniu ;) )
Jeśli chcesz się nauczyć jak być bardziej sexy – zdecydowanie polecam Lindę!

olazet2 napisał/a dn. 27.11.2012, 9:01

Linda to pasja, energia, sexapil i profesjonalizm. Po zajęciach wychodzimy zlane potem i bardzo szczęśliwe z postępów. Zwraca uwagę na każdego indywidualnie, ale motywuje też grupę. Układy choreograficzne, które tworzy samodzielnie są dopasowane do poziomu uczestników, świetnie zgrane z muzyką i wyzwaniowe. Zajęcia z Lindą to wielka radość i satysfakcja. Polecam!

Patrycja napisał/a dn. 27.11.2012, 0:54

Na zajęcia do Lindy trafiłam przypadkowo, ale nie wyobrażam sobie lepszej instruktorki Sexy Dance. Idealnie reprezentuje kwintesencję tego tańca. Poziom ćwiczeń z zajęć na zajęcia wzrasta dzięki temu kondycja się poprawia, a ciepła atmosfera pozwala rozładować napięcie po męczącym dniu. Linda zawsze uśmiechnięta z przyjemnością dzieli się pasją i umiejętnościami.

miodom napisał/a dn. 26.11.2012, 18:22

Na zajęcia do Lindy chodzę od paru lat. Jest niezastąpiona! Rusza się rewelacyjnie i uczy tego samego. Zajęcia są dość intensywne, co mi bardzo odpowiada. Układy nie są skomplikowane, za to całość koncentruje się na ich poprawnym wykonaniu – ćwiczymy w tańcu każdy mięsień!
Rewelacyjne wpływają na umiejętności taneczne – jest sexy, kształtują figurę i wyrabiają kondycję! Bardzo polecam:)

Rekomendacje pochodzą ze strony: fitlajf

Facebook

Twitter