Forma zajęć

Taka forma zajęć uczy gracji i zmysłowego poruszania. Pozwalają one odprężyć się i przez chwilę zapomnieć o codzienności, zadbać o kondycję fizyczną i wygląd, a przede wszystkim poczuć się sexy.

Zajęcia kładą nacisk na uruchomienie mięśni, których nie używa się na co dzień. Wszystkie ruchy wykonywane są parokrotnie, pozwalając ćwiczyć precyzje,nie męcząc się psychicznie w zapamiętywaniu ruchów.

Jest to mieszanka zmysłowych ruchów ukierunkowanych na wydobywaniu z kobiety wdzięku, gdzie jednocześnie spalisz kalorie, wzmocnisz i rozciągniesz mięśnie, ale przede wszystkim nauczysz się eleganckiego, uwodzicielskiego sposobu poruszania.

Zajęcia mają na celu poprawę elastyczności ciała, zredukować stres, pozbyć się wstydu. Jest to połączenie ćwiczeń kondycyjno-tanecznych zachowując bardzo kobiece ruchy.

Na zajęciach możesz nauczyć się układu tanecznego nasyconego zmysłowymi ruchami wraz z użyciem {jeśli tego chcesz} rekwizytów takich jak np. szpilki, szal boa, seksowna elegancka bielizna (np. pończochy,gorset),długie rękawiczki, wachlarz z piór, czy też z krzesłem. W czym tylko poczujesz się bardziej zmysłowo i kobieco.

W zajęciach mogą uczestniczyć Panie w każdym wieku. Lekcje prowadzone są w różny sposób, w zależności od wymagań i oczekiwań. Standardowo na początku ,aby było wygodnie i komfortowo ćwiczymy w obuwiu sportowym, a gdy poczujesz się swobodnie w butach na obcasach.

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo i wydobyć z ciała to co najpiękniejsze przy energicznej i jednocześnie kobiecej muzyce wraz z miłą, emanującą radością atmosferą, pozytywnym nastawieniem i z uśmiechem na twarzy, gdzie wszystko to sprzyja osiągnięciu harmonii duszy i ciała, zapisz się. To od Ciebie zależy czy skorzystasz i może komuś to potem zaprezentujesz…?

 

Dobra zabawa w trakcie zajęć GWARANTOWANA!

Facebook

Twitter