O Sensual Dance

Co to jest Sensual Dance? Jest to rodzaj tańca, który pozwala na pełne wyrażenie swojej kobiecości.

To mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych ruchów, która ukierunkowana jest na wydobywaniu z kobiety wdzięku.

Sensual Dance jest fundamentem dla wszystkich tańców, a ponieważ każda z Nas ma wewnętrzną chęć do tańca, to właśnie ta  naturalna, kobieca postać tańca,  powoduje, że każda kobieta z lekkością odda się jego energii.

Chcesz się dowiedzieć  jak poruszać się, żeby wyglądać zmysłowo? Jak ruch może podkreślić kobiecość? Jak wzbogacić taniec o subtelne ruchy i jak w dobrym guście wyzwolić swoją naturalną kobiecość oraz jak uniknąć w tym przesady? Zapraszam!  Na pewno uzyskasz odpowiedzi na te pytania.

Kobiety uczestniczące w zajęciach chcą wyzwolić swoją kobiecość, sex appeal, grację, wdzięk. U mnie zgłębią  tajniki zmysłowego poruszania się wykorzystując wszelkie atuty  kobiecego ciała. Każdy ruch ręki, głowy, nogi, a nawet i spojrzenie  mogą piękniej wyrazić naszą zmysłowość.

Dowiesz się również  jak przyciągnąć innych do siebie. Najważniejsza jest jednak  metamorfoza od wewnątrz, a ten zmysłowy taniec pomoże Ci ją osiągnąć. Odnajdzie Twoje wewnętrzne piękno, wdzięk i  wyrazi to poprzez ruch. Jest to jedna z dróg do tego, aby  zakochać się w sobie i budować swoją pewność siebie.

Sensual Dance to lekcje tańca, które są bramą do najbardziej kobiecej jaźni. Jest to piękno, przez które setki tysięcy kobiet gotowych jest do rozpoczęcia niesamowitej przygody. Na pewno jest to wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie, które będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy i dlatego powinnaś dać sobie dar odczuwania teraz, a nie w momencie dalekiej przyszłości…więcej…masz do czynienia z transformacją, autentyczną auto ekspresją, pewnością siebie, wolnością, radością i prawdziwą mocą osobistą.

Wydobądź  to, co jest tak naprawdę naturalne w Nas  KOBIETACH!

Facebook

Twitter