Zajęcia Indywidualne

Prywatne zajęcia pozwalają na ułożenie choreografii dokładnie pod Twoją osobę. Jeżeli jesteś indywidualistką i zależy Ci na skoncentrowaniu się, to ta forma treningu jest na pewno dla Ciebie.

 

„Solo” (lekcja tylko z Tobą)

Dzięki tym zajęciom zwrócę szczególną uwagę i podejdę bardzo indywidualnie do Ciebie i Twoich potrzeb.Zależy Ci na ładnym,pełnym gracji poruszaniu się? Na polepszeniu kondycji czy rozciągnięciu? Na spokojnie,bez pośpiechu?

Ta lekcja jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie! Poświęcę Tobie każdą sekundę.

 

Taniec „przed Nim”

W noc poślubną? Na urodzinach? Na wybraną przez Ciebie okazję?

Nauka mini-choreografii do wybranej muzyki prezentowana np. z gadżetami tj.  z krzesłem, w seksownej eleganckiej bieliźnie, w szpilkach, z boa lub z wachlarzem z piór? (…) W czym i z czym tylko chcesz!

Ta emocja napędzi jego życie! Spełnisz jego skryte marzenie, rozbudzisz zmysły i utwierdzisz w przekonaniu, że to właśnie Ty jesteś idealną partnerką jego życia!

 

„Pierwszy Taniec w parze”

Pierwszy Taniec to najważniejszy taniec nie tylko na naszym weselu, ale w naszym życiu. Dla wielu z nas jest to także największy weselny problem. Co zatańczyć,  jak zatańczyć i jak nauczyć się tańca w krótkim czasie?

Po kilku zajęciach ze mną z pewnością zabłyśniecie na parkiecie i olśnicie gości weselnych Pierwszym Tańcem w wybranym przez siebie stylu tanecznym: latynoskim lub nowoczesnym.

Salsa na Pierwszy Taniec? Tak!  Jeśli nudzi Cię taniec „bujaniec” lub walc i nie pasuje to do Ciebie to zatańcz salsę. To taniec pełen emocji, ekspresji, bliskości z partnerem, który wymaga rozluźnienia i ćwiczeń. Pokaże Wam to, a zrobicie wrażenie na wszystkich. Oj, będzie gorąco!

Pierwszy Taniec w stylu Nowoczesnym?  Jeśli chcielibyście zatańczyć z humorem i luzem, ten taniec sprawi, że Wasi goście na pewno będą zaskoczeni i zapamiętają to na długi czas. Możecie stworzyć własną choreografię do własnej muzyki i wspólnie ze mną wykreować najpiękniejszy taniec w Waszym życiu.

Facebook

Twitter